fbpx

LISAINFO & SOOVITUSED festivali külastajale

Meelespea kohapealse korralduse osas:

  • Festivali külastamiseks vali sobiv aeg, et saaksid teha mõnusa jalutuskäigu Pärnu linnas ja parkides.
  • Tutvu eelnevalt programmi ja etendusepaikadegaEtenduse kestavad 10-11 minutit, seega jõuad uude etenduse toimumispaika jalgsi.
  • Kui tuled autoga, siis pargi see kohe ilusti ära. Festivali päevadel on liiklus osaliselt häiritud. Jälgi liikluskorraldust ja kiida hea sõnaga vabatahtlikke, kes sind juhendavad.
  • Etenduspaigad on tähistatud ÖÖvalgel valguspiilaritega – tunned nad kindlasti ära ja leiad üles! Igas etenduse paigas on üleval etenduste algusaegadega kava ja asukohtadega kaart. 
  • Kõik etendused toimuvad õues, mis tähendab, et COVID-19 leviku tõkestamiseks on piisavalt ruumi ja õhku, et hoida vajalikku distantsi. Kui oled haige või tunned end kehvasti, siis palun jää koju ja tagame nii üheskoos ohutu festivali. Võimalusel kanna ka näomaski!
  • Kuna etendusi saad vaadata ka mitu korda, siis kohapeal saad alati valida etendusi vastavalt külastatavusele. Kui märkad, et kohapeal on juba liiga palju inimesi, siis palun vali kavast uus kellaaeg. Festival teeb etendustest ka online ülekandeid ÖÖvalgel festivali Facebooki lehel. 
  • Riietu soojalt ja vihmakindlalt. Vihma korral jäta palun vihmavari koju, et kõik külastajad saaksid etendusi nautida.
  • Head festivali ja jagage oma kogemusi teistega, kasutades sotsiaalmeedias: #öövalgel #valgusfestival #lightfestival #visitpärnu @oovalgel

Meelespea kohapealse korralduse osas:

Festivali külastamiseks vali sobiv aeg, et saaksid teha mõnusa jalutuskäigu Pärnu linnas ja parkides.

Tutvu eelnevalt programmi ja etendusepaikadegaEtenduse kestavad 10-11 minutit, seega jõuad uude etenduse toimumispaika jalgsi.

Kui tuled autoga, siis pargi see kohe ilusti ära. Festivali päevadel on liiklus osaliselt häiritud. Jälgi liikluskorraldust ja kiida hea sõnaga vabatahtlikke, kes sind juhendavad.

Etenduspaigad on tähistatud ÖÖvalgel valguspiilaritega – tunned nad kindlasti ära ja leiad üles! Igas etenduse paigas on üleval etenduste algusaegadega kava ja asukohtadega kaart. 

Kõik etendused toimuvad õues, mis tähendab, et COVID-19 leviku tõkestamiseks on piisavalt ruumi ja õhku, et hoida vajalikku distantsi. Kui oled haige või tunned end kehvasti, siis palun jää koju ja tagame nii üheskoos ohutu festivali. Võimalusel kanna ka näomaski!

Kuna etendusi saad vaadata ka mitu korda, siis kohapeal saad alati valida etendusi vastavalt külastatavusele. Kui märkad, et kohapeal on juba liiga palju inimesi, siis palun vali kavast uus kellaaeg. Festival teeb etendustest ka online ülekandeid ÖÖvalgel festivali Facebooki lehel. 

Riietu soojalt ja vihmakindlalt. Vihma korral jäta palun vihmavari koju, et kõik külastajad saaksid etendusi nautida.

Head festivali ja jagage oma kogemusi teistega, kasutades sotsiaalmeedias: #öövalgel #valgusfestival #lightfestival #visitpärnu @oovalgel